«Геройська реклама» на Країні ФМ – це наше щире радійне «дякую» справжнім Героям України, які учора захищали нашу землю від агресора, а сьогодні, по поверненню з фронту, заснували свій мирний бізнес і є взірцем для мільйонів українців.

11 липня 2017 року ми вперше ПОДАРУВАЛИ свій ефірний час ветеранам АТО для просування та популяризації їхнього бізнесу. І робимо це по сьогодні. Кожного дня, до 6-ти рекламних блоків на день, в тому числі у ПРАЙМ-ТАЙМ.

Озвучити рекламні ролики для наших воїнів ми запросили зірок. Без перебільшення: тих, кого українці безмежно люблять та шанують, а ще – кому достоту довіряють. На сьогодні в ефірі Країни ФМ звучить «Геройська реклама» за участі телеведучого та засновника першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» Сергія Притули, режисера та актора кримськотатарського походження, телеведучого Ахтема Сеітаблаєва, хореографа, танцівника та телеведучого Влада Ями, актрис театру й кіно Ірми Вітовської та Римми Зюбіної, телеведучих Соломії Вітвіцької та Лідії Таран, чемпіона світу з греко-римської боротьби Жана Беленюка, телеведучого та ветерана АТО Майкла Щура. І це тільки початок.

І насамкінець: «Геройська реклама» – це прояв нашої соціальної відповідальності перед країною, яку любимо понад усе. Це наше безмежне «дякую» тим, хто зі зброєю в руках пішов боронити її – України – кордони. А ще – це наша відчайдушна радійна спроба замість жалю та співчуття, які несе за собою війна, надихнути та мотивувати до дії. Починати справу з нуля – не просто, але у Героїв нашого часу і нашої країни вийшло, то чому у вас має не вийти? 😉

Все буде по-геройськи. 100%. Країна ФМ!