САШКО ЛІРНИК

ДРІМАЙКО

ОЛЕГ СКРИПКА

КРАЇНА МРІЙ

ОЛЕКСІЙ СЕМЕНЕНКО

ФУТБОЛЬНА КРАЇНА

НАТАЛКА ДІДЕНКО

ПОГОДА КРАЇНИ

РИТМОТЕКА

АНТИСУРЖИК

ЗАХАР КЛИМЕНКО

ХВИЛЯ КРАЇНИ

ВАДИМ КАРП'ЯК

СЛУХОМАНІЯ

ГАННУСЯ ЗАКЛЕЦЬКА

ВІДГОЛОС КРАЇНИ

ТАКСИСТО

ВАДИМ КАРП'ЯК

ТОП-10 ВАЖКА ДІЛЯНКА

ДАНИЛО ЯНЕВСЬКИЙ

СЛАВА УКРАЇНИ

ЗАХАР КЛИМЕНКО

ВПЕРШЕСЛУХАННЯ

ТАНЯ ПІСКАРЬОВА І СТЕПАН ВУЛКАН

СПІВАЙ-ШОУ

ДРІМАЙКО - Це не просто рубрика на радіо, це Перший повноцінний великий соціальний УКРАЇНОМОВНИЙ проект для дітей і їхніх      батьків!

Перший крок, перший сміх і перший сніг, перша казка і перший мультик – все це колись було з вашою дитиною. Ви ж про це не забули? Ви читаєте на ніч казку або вірші своїм дітям, розповідаєте цікаві історії, співаєте колискові,?

І ми робимо це щовечора!

Сашко Лірник - головний казкар країни, справжній український «Миколай» та улюблений автор маленьких українців

Тоня Матвієнко  – мама двох доньок, вона -  голос  та душа України.

Казки від Сашка Лірника, Колискові та віршики від Тоні Матвієнко, чарівні українські пісні, українські традиції, цікаві історії та поради, віршики, байки, історії від талановитих українськиї діточок.

Все це в Першому великому україномовному і на 100% дитячому проекті  ДРІМАЙКО!

Щодня о 20:30 на Країні ФМ!

 

За корисної підтримки партнера проекту -  торгової марки Домашнє Свято

Домашнє Свято – твій світ солодощів!

Авторська платформа  Олега Скрипки «Країна Мрій»

знайомить слухачів з українськими етно- та фольк-гуртами,які популяризують народні мотиви у сучасній обробці ,прославляють Україну за кордоном та відкривають для вас абсолютно новий сучасний саунд КРАЇНИ! Країна Мрій  - розкішний генератор українства – музики,мистецтва,літератури…

Ведучий – Олег Скрипка, лідер гурту «Воплі Відоплясова» ,засновник мистецького фестивалю «Країна Мрій».

Гості ефіру – українці,що формують національний дух,створюють модерновий арт-продукт,своїм талантом і щедрою душею малюють обриси нового мистецького обличчя КРАЇНИ!

Розмови про Україну,про самобутність,про творчість та співи наживо слухайте в ефірі що п’ятниці о 19.00 та щосуботи о 16.00 .

Футбол - це не просто гра,це філософія. Футбол - це не просто спорт,для багатьох ,це більш ніж життя. І все ж - це гра!

Гра,в яку грають мільйони,і десятки мільйонів називають себе справжніми шанувальниками. Гра зі своїми секретами і нюансами,тонкощами і премудрощами. З одного боку - дуже складна технічно,а з іншого - дозволяє будь-якому хлопчиськові ганяти м'яча в коридорі школи і на найближчому майданчику.

Саме про цей світ - захоплюючий та багатогранний - розповість Олексій Семененко. Наша передача - це не "серйозна" аналітична програма з величезною кількістью специфічних термінів та характеристик (хоча інколи ми все таки пояснюємо що до чого). Це програма про футбол як про невід'ємну частину нашого життя з усіма своїми принадами: актуальними подіями і новинами, історіями і легендами,фактами та справжніми футбольними байками.

І розповідають про це віце-президент "Динамо" (Київ), палкий уболівальник, журналіст і просто хороший оповідач Олексій Семененко та ведучий Країни ФМ Максим Мішурський. Щопонеділка, з 19:00 до 20:00.

Погода країни від Наталки Діденко - це програма,зокрема,проте,що чекає на дорогах автомобілістів країни,чи вартує ошатним українським пані узувати підбори та чи сприятимуть погодні умови рибалкам.Наша метеорологиня,у якої близько 15.000 тисяч підписників у Facebook,у легкій та приперченій мовним колоритом формі дає найточніші прогнози погоди для усієї України.

Більше 20 років пані Наталя працювала в Укргідрометцентрі,а з 2000 року була єдиним телевізійним синоптиком України.Незмінним помічником та правою рукою синоптика Наталки Діденко є кіт Апельмон!

Щодня в ефірі Країни ФМ вибухають нові справжні хіти!

Щодня ми граємо для вас найперспективнішу україномовну музику.

Щодня нагадуємо вам про тих, чиї роботи є справжнім скарбом українською сцени!

А щотижня збираємо для вас унікальні танцювальні версії найкращих з них в першу та єдину справжню драйвову україномовну годину під кодовою назвою:

Ритмотека!

Танцюємо, співаємо, радіємо!

П’ятниця 22.00, субота 14:00.

Годинна україномовного дэнсу в проекті РИТМОТЕКА! На Країні ФМ!

Щогодини ми трощимо мовним бульдозером суржик, яким, на жаль, часто послуговуємось. 
Як правильно говорити? Як наголошувати? Як позбавитись кальки з російської та багато інших правил та порад слухайте в проекті "Антисуржик"

Українська легко! 

Музика – це голос народу!

Країна ФМ, як домівка сучасної  україномовної пісні, дає життя ПЕРШІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ МУЗИЧНІЙ ПРЕМІЇ для УКРАЇНОМОВНИХ артистів!

Кращі з кращих!

Молоді та талановиті

Оригінальні та  потужні у всіх актуальних жанрах української сцени!

Щотижня в однойменному хіт-параді «Хвиля Країни» Захар Клименко представляє 20-ку кращих пісень,  кожна з яких може бути номінована на отримання премії у своєму жанрі!

Субота -  з 11:00 до 12:00 , неділя 15:00 – 16:00.

Хвиля Країни – головний хіт парад україномовної музики!

Слухоманія - це щотижнева добірка нової української музики. Інтерв'ю відомих та молодих музикантів, новини із світу українського шоу-бізу від компанії ФДР-медіа. Ведучий Вадим Карп'як. Четвер 22:00, субота 19:00, неділя 16:00.

З молоком матері, кожним кроком, подихом, звуком ми пізнаємо світ!  Наше коріння - це те, що дає нам силу сьогодні. Це те, з чого складається наша музична історія, наші звичаї, обряди, традиції. Щотижня ми говоримо про  автентику та сучасну творічсть українських музикантів, які використовують фолк-мотиви в своїй тепершній музиці.   

Ведуча  проекту  Ганнуся Заклецька -  солістка гурту «VRODA», який виконує українські народні пісні в актуальних сучасних аранжуваннях!Яскрава представниця жінок, що володіють високими духовними, моральними цінностями, безмежним талантом і чуйним, добрим серцем! Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія» .Має за плечима  досвід роботи на сцені величезних фестивалів, таких як «Червона рута»! Захоплюючись танцями здобула другу вищу освіту як хореограф. Викладає в дитячому вокально-хореографічному ансамблі Зернятко, який створила її мама.

Відголос Країни слухайте в ефірі у вівторок,четвер та неділю о 20.00.

 

Він знає все про всіх!

Він розбирається АБСОЛЮТНО у всьому!Навіть в тому,в чому не тямить!

Він - жива енциклопедія жартів!

Він - ТАКСИСТО! Таксисто-гумористо!

Щодня нові серії сміхів від справжнього українського ТАКСИСТА слухайте  в ефірі

Країни ФМ!

 

Топ-10 Важка Ділянка - це найсвіжі релізи та новини із світу україської музики за тиждень! Ведучий - Вадим Карп'як.

Понеділок, середа, п'ятниця 20:00.

Слава України - авторський проект Данила Яневскього.

Це розповіді про осіб різних національностей та віросповідань, які впродовж століть створювали простір «Україна», про людей завдяки яким ми, українці, можемо пишатися своїм корріням та нашими героями, про яких ми з вами мало що чули.

Данило Яневський - український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий.Народився  в місті Чернівці. У 1979 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У 1988 році став кандидатом історичних наук. З 1999 року працював в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Там він організував факультет журналістики і став його деканом.

З 2004 по 2008 рік працював на «5-му каналі» ведучим. У 2008 році став доктором історичних наук.У 2010 році переїхав до США і 4 роки працював на чиказькому радіо «UkieDrive».Отримав звання "Заслужений журналіст України".

Найкращі україномовні співи живуть саме тут! 

Країна ФМ запустила формат ЩОДЕННИХ прем'єр нових пісень в проекті  ВПЕРШЕСЛУХАННЯ​​!​

Щодня в ефірі - презентації нової україномовної музики: коментарі самих виконавців,  історія виникнення пісні, про що вона і для кого і так далі.

Ведучий – Захар Клименко.

Країна ФМ представляє найвеселішу «програму на замовлення»: СПІВАЙ-ШОУ!

Всі ми знаємо, що Україна – найспівочіша нація!

Ми співаємо і вдома, і в дУші, і в душІ, і на роботі, і на святах, і в караоке-клубах. А тепер ви разом з нами можете співати ще й в ефірі Країни ФМ!

СПІВАЙ ШОУ! – це програма для тих, хто хоче привітати свої друзів, рідних, колег з будь-якими святами, але не простим тривіальним побажанням "щастя та здоров’я", а зробити це через власний спів та з допомогою наших співочих ведучих, які разом з вами подарують вашим друзям найкраще та найексклюзивніше свято!

Степан Вулкан – найвеселіший та найекстравагантніший ведучий в українському радіо просторі, співак та 100%-й українець!

Таня Піскарьова – відома українська співачка, заслужений артист України, викладач вокалу, мама двох чудових доньок і неймовірно позитивна та весела жінка.

Іван – людина-оркестр, мультиінструменталіст і третій спеціальний учасник нашого шоу, який створює весь музичний настрій проекту! Ви не почуєте ніяких звичайних музичних «підкладів», поверх яких говорять ведучі на інших радіостанціях. Всі пісні, весь аудіо супровід, Іван грає наживо, а разом з ним співають наші ведучі і ВИ!

Співайте з нами у будні з 13:00 до 14:00!