САШКО ЛІРНИК

ДРІМАЙКО

ОЛЕКСІЙ СЕМЕНЕНКО

ФУТБОЛЬНА КРАЇНА

НАТАЛКА ДІДЕНКО

ПОГОДА КРАЇНИ

РИТМОТЕКА

АНТИСУРЖИК

ВАДИМ КАРП'ЯК

СЛУХОМАНІЯ

ГАННУСЯ ЗАКЛЕЦЬКА

ВІДГОЛОС КРАЇНИ

ДАНИЛО ЯНЕВСЬКИЙ

СЛАВА УКРАЇНИ

ВАДИМ КАРП'ЯК

ТОП-10 ВАЖКА ДІЛЯНКА

ВІКТОР ДІБРОВ І ОЛЕКСАНДР КРАМАРЕНКО

БІЗНЕС СЕРДА

РОМАН ДАВИДОВ

ЗІРКОВИЙ ЧЕТВЕР

МАРІЄТТА ВЕЙС І
ОЛЕКСАНДР ШАДРОВ

ЧАС РОЗВАГ

НАТАЛЯ ПЛУГІНА

КРАЇНА РИБАЛОК

ДРІМАЙКО - Це не просто рубрика на радіо, це Перший повноцінний великий соціальний УКРАЇНОМОВНИЙ проект для дітей і їхніх      батьків!

Перший крок, перший сміх і перший сніг, перша казка і перший мультик – все це колись було з вашою дитиною. Ви ж про це не забули? Ви читаєте на ніч казку або вірші своїм дітям, розповідаєте цікаві історії, співаєте колискові,?

І ми робимо це щовечора!

Сашко Лірник - головний казкар країни, справжній український «Миколай» та улюблений автор маленьких українців

Тоня Матвієнко  – мама двох доньок, вона -  голос  та душа України.

Казки від Сашка Лірника, Колискові та віршики від Тоні Матвієнко, чарівні українські пісні, українські традиції, цікаві історії та поради, віршики, байки, історії від талановитих українськиї діточок.

Все це в Першому великому україномовному і на 100% дитячому проекті  ДРІМАЙКО!

Щодня о 20:30 на Країні ФМ!

 

За корисної підтримки партнера проекту -  торгової марки Домашнє Свято

Домашнє Свято – твій світ солодощів!

Футбол - це не просто гра,це філософія. Футбол - це не просто спорт,для багатьох ,це більш ніж життя. І все ж - це гра!

Гра,в яку грають мільйони,і десятки мільйонів називають себе справжніми шанувальниками. Гра зі своїми секретами і нюансами,тонкощами і премудрощами. З одного боку - дуже складна технічно,а з іншого - дозволяє будь-якому хлопчиськові ганяти м'яча в коридорі школи і на найближчому майданчику.

Саме про цей світ - захоплюючий та багатогранний - розповість Олексій Семененко. Наша передача - це не "серйозна" аналітична програма з величезною кількістью специфічних термінів та характеристик (хоча інколи ми все таки пояснюємо що до чого). Це програма про футбол як про невід'ємну частину нашого життя з усіма своїми принадами: актуальними подіями і новинами, історіями і легендами,фактами та справжніми футбольними байками.

І розповідають про це віце-президент "Динамо" (Київ), палкий уболівальник, журналіст і просто хороший оповідач Олексій Семененко та ведучий Країни ФМ Максим Мішурський. Щопонеділка, з 19:00 до 20:00.

Погода країни від Наталки Діденко - це програма,зокрема,проте,що чекає на дорогах автомобілістів країни,чи вартує ошатним українським пані узувати підбори та чи сприятимуть погодні умови рибалкам.Наша метеорологиня,у якої близько 15.000 тисяч підписників у Facebook,у легкій та приперченій мовним колоритом формі дає найточніші прогнози погоди для усієї України.

Більше 20 років пані Наталя працювала в Укргідрометцентрі,а з 2000 року була єдиним телевізійним синоптиком України.Незмінним помічником та правою рукою синоптика Наталки Діденко є кіт Апельмон!

Щодня в ефірі Країни ФМ вибухають нові справжні хіти!

Щодня ми граємо для вас найперспективнішу україномовну музику.

Щодня нагадуємо вам про тих, чиї роботи є справжнім скарбом українською сцени!

А щотижня збираємо для вас унікальні танцювальні версії найкращих з них в першу та єдину справжню драйвову україномовну годину під кодовою назвою:

Ритмотека!

Танцюємо, співаємо, радіємо!

П’ятниця 22.00, субота 14:00.

Годинна україномовного дэнсу в проекті РИТМОТЕКА! На Країні ФМ!

Щогодини ми трощимо мовним бульдозером суржик, яким, на жаль, часто послуговуємось. 
Як правильно говорити? Як наголошувати? Як позбавитись кальки з російської та багато інших правил та порад слухайте в проекті "Антисуржик"

Українська легко! 

Слухоманія - це щотижнева добірка нової української музики. Інтерв'ю відомих та молодих музикантів, новини із світу українського шоу-бізу від компанії ФДР-медіа. Ведучий Вадим Карп'як. Четвер 22:00, субота 19:00, неділя 16:00.

З молоком матері, кожним кроком, подихом, звуком ми пізнаємо світ!  Наше коріння - це те, що дає нам силу сьогодні. Це те, з чого складається наша музична історія, наші звичаї, обряди, традиції. Щотижня ми говоримо про  автентику та сучасну творічсть українських музикантів, які використовують фолк-мотиви в своїй тепершній музиці.   

Ведуча  проекту  Ганнуся Заклецька -  солістка гурту «VRODA», який виконує українські народні пісні в актуальних сучасних аранжуваннях!Яскрава представниця жінок, що володіють високими духовними, моральними цінностями, безмежним талантом і чуйним, добрим серцем! Закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю «політологія» .Має за плечима  досвід роботи на сцені величезних фестивалів, таких як «Червона рута»! Захоплюючись танцями здобула другу вищу освіту як хореограф. Викладає в дитячому вокально-хореографічному ансамблі Зернятко, який створила її мама.

Відголос Країни слухайте в ефірі у вівторок,четвер та неділю о 20.00.

 

Слава України - авторський проект Данила Яневскього.

Це розповіді про осіб різних національностей та віросповідань, які впродовж століть створювали простір «Україна», про людей завдяки яким ми, українці, можемо пишатися своїм корріням та нашими героями, про яких ми з вами мало що чули.

Данило Яневський - український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий.Народився  в місті Чернівці. У 1979 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

У 1988 році став кандидатом історичних наук. З 1999 року працював в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Там він організував факультет журналістики і став його деканом.

З 2004 по 2008 рік працював на «5-му каналі» ведучим. У 2008 році став доктором історичних наук.У 2010 році переїхав до США і 4 роки працював на чиказькому радіо «UkieDrive».Отримав звання "Заслужений журналіст України".

Топ-10 Важка Ділянка - це найсвіжі релізи та новини із світу україської музики за тиждень! Ведучий - Вадим Карп'як.

Понеділок, середа, п'ятниця 20:00.

Чому одні люди в житті досягають великих висот - їх супроводжує успіх, а інші постійно стикаються з невдачами? 

Багато в чому це залежить від наполегливості людини, від його дій і рішень. Але багато й від знань, інформованності, прикладів, порад,  дотримання  яких приведе до успіху і перемоги.

При всіх життєвих складнощах КРАЇНА рухається нині вперед. Відкриваються нові горизонти, нові справи, з'являються сміливці, є лідери, які ведуть за собою і про це щотижня ми говоримо в  проекті БІЗНЕС-СЕРЕДА.

 «Мова Грошей» з головним редактором журналу «Гроші» – Олександром Крамаренко

Новини українських компаній в проекті «БІЗННЕС ЦЕНТР» з Віктором Дібровим

«Життя в Прозорих умовах» з системою електронних закупівель ProZZoro

«Кухня Бізнесу» – інтерв’ю з представниками українських та міжнародних компаній та брендів!

Весь день посеред робочого тижня найважливіша та найцікавіша ділова інформація для

тих і про тих, хто знає чого хоче , хто рухає країну вперед, хто своєю справою надихає

інших, хто думає про майбутнє країни і робить його перспективним!

Щодня вони нас дивують і вражають!

Щодня за ними слідкує вся країна!

ВОНИ – це зірки, життю яких ми  присвячуємо  весь день в проекті Країни ФМ ЗІРКОВИЙ ЧЕТВЕР з Романом Давидовим!

Щочетверга:

- зіркові гості у великому інтерв'ю в форматі 100 хвилин - 100 заптань!

- Впершеслуання -  свої нові хіти особисто представлять українські музиканти

- новини українського шоу-бізу,

- афіша націкавіших подій, що відбудуться найближчими вихідними, 

- про кінопрем’єри і не тільки!

Зірковий  четвер на  Країні ФМ !

 

Вона не жаліє себе, намагаючись встигнути всюди! За тиждень вона накручує десятки кілометрів аби побачити найцікавіше та розказати про це вам! Вона знає про розваги все і, головне,- які з них варті вашої уваги! Співачка та ведуча, струнка та активна - Марієтта Вейс, та хлопець-позитив – Олександр Шадров у програмі «ЧАС РОЗВАГ»!

- Новинки кіно

- Концерти

- Виставки та мистецькі події

- Майстер класи

- Дозвілля з дітьми

- Розваги

- Як це було?

- І, звісно, цікаві та зіркові гості!

Щочетверга з 19:00 до 20:00 слухайте на Країні ФМ «Час розваг» – все для вашого дозвілля!

ПАРТНЕР ПРОЕКТУ – мережка квест-кімнат «Зіграймо»! Нереальні квести в реальності!

Заходь та бронюй на zigraymo.com 

Україна – країна річок, озер, ставків. Тому її сміливо можна назвати країною рибалок!
Друзі, ми представляємо вам ще один наш новий проект:
КРАЇНА РИБАЛОК!
Це програма саме для рибалок, для всіх, хто любить природу, трофейну рибу, весь цей риболовний адреналін, мандри та пригоди!
Щотижня, про те як ловити рибу, практичні рекомендації по кожному виду риби, про дозволені знаряддя і місця лову, риболовні змагання, рибну ловлю на платниках та великій воді, про способи приготування риби та про багато іншого!
Ведуча проекту - неймовірна Наталя Плугіна– колишній Президент федерації риболовного спорту Донецької області, яка не просто знає про рибалку все, а щотижня ловить трофейну рибу, організовує різні турніри і дасть фору будь-якому чоловіку на рибалці !
Слухайте КРАЇНУ РИБАЛОК на Країні ФМ у п'ятницю з 19:30 до 20:30 та у суботу,з 8:00 до 9:00!