Бери участь в СПІВАЙ-ШОУ!

Країна ФМ представляє найвеселішу «програму на замовлення»: СПІВАЙ-ШОУ!

Всі ми знаємо, що Україна – найспівочіша нація! Ми співаємо і вдома, і в дУші, і в душІ, і на роботі, і на святах, і в караоке-клуб!

А тепер ви разом з нами можете співати ще й в ефірі Країни ФМ!

СПІВАЙ ШОУ! – це програма для тих, хто хоче привітати свої друзів, рідних, колег з будь-якими святами, але не простим тривіальним побажанням «щастя та здоров’я”, а зробити це через власний спів та з допомогою наших співочих ведучих, які разом з вами подарують вашим друзям найкраще та найексклюзивніше свято!

Степан Вулкан – найвеселіший та найекстравагантніший ведучий в українському радіо просторі, співак та 100%-й українець!

 Таня Піскарьова – відома українська співачка, заслужений артист України, викладач вокалу, мама двох чудових доньок і неймовірно позитивна та весела жінка.

Іван – людина-оркестр, мультиінструменталіст і  третій спеціальний учасник нашого шоу, який створює весь музичний настрій проекту! Ви не почуєте ніяких звичайних музичних «підкладів», поверх яких говорять ведучі на інших радіостанціях. Всі пісні, весь аудіо супровід, Іван грає наживо, а разом з ним співають наші ведучі і ВИ!

 У будні з 13:00 до 14:00 Степан та Тетяна телефонують до всіх слухачів, які хочуть весело привітати кого завгодно з будь якими святами, і до тих, хто залишив попереднє замовлення на «наш дзвінок вам» тут на нашому сайті в розділі СПІВАЙ-ШОУ! Співають разом з вами наживо найулюбленіші українські пісні або передають ваші текстові привітання, якщо ви їх теж попередньо залишили і заповнили форму.

Взяти участь в шоу можна ТУТ